Šablona pro lektory: Oslovte nové zákazníky.

Zpět

K čemu Vám šablona pro lektory bude?


Naše šablona byla vytvořena s jediným cílem - pomoci lektorům zkvalitnit jejich podnikání. A to ať už jste začínající lektor, který o sobě chce dát světu vědět nebo profesionál, co si potřebuje dát všechny důležité informace na jedno místo.

Chceme Vám usnadnit prezentaci svých služeb online a přitom vám ušetřit mnoho času a peněz. Bio lektora je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší a zároveň efektivní. Aby Vám sloužilo současně na prezentaci vašich dovedností, kvalifikace, styl výuky nebo recenzí od studentů.

Šablona obsahuje několik přednastavených stránek, jako je: O mně, Co nabízíte, Ceník, Kontakty, tak i odkazy na Vaše sociální sítě. Všechny stránky si můžete snadno přizpůsobit podle svých potřeb. Tyto stránky jsou plně upravitelné a umožňují Vám přidávat nebo odebírat sekce, měnit rozvržení a design a upravovat obsah, jak potřebujete. Avšak pro začátek stačí pouze přepsat obsah textů čistě podle Vašich požadovků.

Věříme, že tato šablona Vám pomůže vytvořit profesionálně vypadající online prezentaci Vašich služeb a usnadní Vám získávání nových klientů. A to nejlepší na tom všem? Šablona je zcela zdarma! Stačí pouze zadat Váš email a šablonu duplikovat na Váš Notion účet. (Pokud Notion nemáte, nezoufejte jeho založení je velmi snadné a také zdarma)

Šablona ,,Bio lektora” vznikla ve Flowlance. Ve, kterém máte přehled o Vašich studentech, lekcích a financích. Můžete se tak v klidu věnovat tomu, co Vás opravdu baví. Již brzy ve Flowlance budete mít k dispozici i svůj kalendář, takže vše bude ještě více přehlednější!

Šablonu naleznete na tomto odkazu:https://flowlance.gumroad.com/l/Biolektora

Pár tipů a triků, jak z šablony “Bio lektora” dostat co nejvíc:

 1. Vytvoření účtu na Notion
  Prvním krokem je vytvoření účtu na platformě Notion. Stačí dulikovat šablonu ,,Bio lektora" a vybrat, na který email chcete Notion založit.
 2. Upravení stránky
  Jakmile máte šablonu duplikovanou a účet založený, můžete ji začít upravovat. Notion Vám umožňuje přidávat a odebírat různé bloky, jako je text, obrázky, seznamy nebo tabulky. Stačí kliknout na tlačítko ,,+" a vybrat blok, který chcete přidat.
 3. Přizpůsobení designu
  Notion Vám také umožňuje upravovat design stránky. Můžete změnit barvu pozadí, velikost i styl písma. Notion Vám umožňuje přidávat text, obrázky, videa nebo odkazy. Stačí kliknout na blok, který chcete upravit, a vložit do něj obsah.
 4. Publikování stránky
  Když je stránka upravena podle Vašich představ, můžete ji publikovat. Notion Vám umožňuje publikovat stránku přímo na internetu nebo ji sdílet s ostatními uživateli na platformě Notion. Stačí kliknout na tlačítko ,,Share" a vybrat, jak chcete stránku publikovat.

Toto jsou základní kroky, jak pracovat s Notionem a upravovat jednoduchou stránku. Pro začátek si nemusíte s ničím lámat hlavu a naši šablonu stačí pro začátek pouze přepsat podle Vašich potřeb. Šablonu najdete na odkazu níže. Nic Vás stát nebude, k získání stačí zadat svůj email.

Šablonu naleznete na tomto odkazu:https://flowlance.gumroad.com/l/Biolektora